Sinu uus kodu akadeemilises linnaosas

Majade tutvustus J.Hurda  34, 34A, 34B ja Näituse 27

Tähtvere linnaosas on rohkesti kõrghaljastust, mille vahel
paiknevad enamasti 2-4 korteriga elamud. Tähtvere linnaosas asuvad Eesti Maaülikool, Tartu Laululava, Tähtvere spordipark, Emajõe plaaž, Näituste maja, tennisekeskus jne.
Viimastel aastatel on Tähtvere elanike arv kõikunud 3000 juures.

Müügiinfo

agnes

Agnes Tkatśenko

agnes@tonisson.ee
+372 734 4888
+372 508 2396

 

ilona

Ilona Marken- Laisk

ilona@tonisson.ee
+372 734 4888
+372 529 5618

 

tonisson-logo

Tõnisson Kinnisvara

Rebase 1, 50104 Tartu, Tel: 734 4888, tartu@tonisson.ee

Küsige uue kodu ostuks kodulaenu meie partneritelt

Tel: 613 1324
Vaata lähemalt

Kai Uibu
Tel: 665 6622
kai.uibu@seb.ee

Juho Laurits
Tel: 6283 269
juho.laurits@luminorgroup.com

Tel: 6 800 400
info@lhv.ee

Katrin Heinalo
Tel: 735 1584
katrin.heinalo@cooppank.ee